Dzisiaj jest: 19.4.2018, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Kurier w Niemczech

dodano: 2018.01.11 ważne do: 2018.01.19 wyświetleń: 18
0 Euro
Szczegóły ogłoszenia:
IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kurier
Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska

Opis stanowiska:
- dostarczanie przesyłek do adresatów – klientów instytucjonalnych i prywatnych

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
 - język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- umiejętność organizacji pracy własnej
- punktualność, odpowiedzialność, gotowość do pracy
- doświadczenie w pracy kuriera będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-  stałą pracę
- stałe, miesięczne wynagrodzenie , dopłaty do zakwaterowania
- pracę od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne
- stałą trasę w mieście
- nowy samochód służbowy (masa całkowita do 3,5 tony - VW Crafter)

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  IDEAL Work Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

Kontakt
Ideal Work
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.idealwork.pl
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane
**** Sklepy internetowe, Strony internetowe, CMS, Pozycjonowanie, Layouty, Grafika, Reklama! Gwarantujemy unikalne projekty i profesjonalne wykonanie.*** ARES-WEBDESIGN I NÜRNBERG I* Tel.: 0174 / 471 530 2 *