Dzisiaj jest: 22.1.2018, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Praca dla kierowcy z Prawem jazdy kat. C+E

dodano: 2018.01.10 ważne do: 2018.04.10 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
  • Wymiar pracy: Pełen
  • Wymagany język niemiecki: Komunikatywny
Zakres obowiązków
  • Prezwoz towarow
Wymagania
  • Prawo jazdy kat. C+E
Oferujemy
  • Stala prace z umowa na czas nieokreslony.
Wynagrodzenie
  • Od: 2000€
  • Do: 25000€
Poszukiwany kierowca samochodu ciężarowego do pracy w Berlinie. Oferta skierowana jest do panów z minimum komunikatywna znajomością niemieckiego, prawem jazdy C+E, doświadczeniem zawodowym i przedziale wiekowym 25-55 lat. Praca na pełen etat z ubezpieczeniem i wynagrodzeniem 2.000e brutto na początek. Transport tylko na gterenie Berlina lub okolic. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6-16. Osoby zdecydowane prosimy o kontakt pod podany numer telefonu.
Kontakt
Transporty
Berlin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
**** Dni wolne w 2018 roku. Sprawdź, kiedy zaplanować swój urlop ****