Dzisiaj jest: 23.1.2018, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Kierowca C+E - Niemcy - 4/1. Do 2200 € netto!

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.01.17 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E - Niemcy  - 4/1. Do 2200 € netto!

Miejsce pracy: 73529 Schwäbisch Gmünd (70 km na wschód od Stuttgartu)
Nr referencyjny: DEL-WAG/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 2000-2200€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
• minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy  C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
•     jazda samochodem ciężarowym typu naczepa (DAF, SCANIA)
•     transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
  • praca w systemie 4/1. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie
  • przewóz  części betonowych, drewna, elementów do gotowego montażu budynków

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392

Kontakt
Bergermann
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
**** Dni wolne w 2018 roku. Sprawdź, kiedy zaplanować swój urlop ****