Dzisiaj jest: 23.1.2018, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Kierowca C+E – Niemcy – Hanower- pn-pt lub system 3/1!

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.01.17 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Hanower
Nr referencyjny: DEL- KLP/2017

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 1800€ netto w systemie 3/1
oraz 2000€ bez systemu
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
  • nowoczesną flotę
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • podjęcie pracy od zaraz
  • możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

WYMAGANIA:
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
  • jazda autem typu naczepa
  • przewóz towaru na paletach
  • praca od pn do pt lub w systemie 3/1
  • trasy daleko- lub bliskobieżne

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392.

Kontakt
Bergermann
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
**** Dni wolne w 2018 roku. Sprawdź, kiedy zaplanować swój urlop ****