Dzisiaj jest: 23.2.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany
Ogłoszenie:

BLACHARZ SAMOCHODOWY - HOLANDIA

dodano: 2018.02.08 ważne do: 2018.02.22 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Holenderska firma poszukuje doświadczonych blacharzy samochodowych.

Zakres obowiązków:
- demontaż części karoserii
- szpachlowanie, przecieranie, ew. wspawywanie
- przygotowanie pod malowanie
- montaż po malowaniu

Wymagania:
- komunikatywny język obcy
- mile widziane własne auto

Oferta:
- holenderska umowa o pracę
- 11-12 EUR netto/h
- darmowe zakwaterowanie
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- płatna kilometrówka

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  +48 864711471
lub e-mail cv@ch-24.com (w tytule prosimy wpisać "BLACHARZ SAMOCHODOWY")

Kontakt
Craft Hunt 24
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
**** Sklepy internetowe, Strony internetowe, CMS, Pozycjonowanie, Layouty, Grafika, Reklama! Gwarantujemy unikalne projekty i profesjonalne wykonanie.*** ARES-WEBDESIGN I NÜRNBERG I* Tel.: 0174 / 471 530 2 *