Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca na produkcji w Niemczech bez znajomości języka od zaraz

3116
Cena: 0,00 Eur

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: "DAKO" Barbara Bylicka Sp.K.
Miasto: Hamburg
Telefon: 660575858

dodano: 2017.08.09
ważne do: 2017.12.07
wyświetleń: 83

Szczegóły oferty:

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz "DAKO" Barbara Bylicka Sp. K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Aktualnie dla Naszego Klienta zlokalizowanego na terenie Niemiec poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Opis stanowiska
  • praca na linii produkcyjnej,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • kontrola produktów zgodnie z dokmentacją.
Wymagania
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • chęci do pracy,
  • kultury osobistej.

Mile widziane:

  • własny samochód,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego.
Nasza oferta
  • atrakcyjne warunki,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • opiekę polskich koordynatorów,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.
Aktualności
ares-webdesign kosmetik studio grecka restauracja Americans Food

Joomla Day 2016 |